Monitor ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A reaguje s rychlostí blesku na každou herní situaci. Obnovovací frekvence až 180 Hz a 1ms doba odezvy potlačují rozmazání a zpoždění, takže žádná akce vám nikdy neuteče. Naopak nad protivníky budete mít ještě nějaký ten náskok. Technologie AMD FreeSync Premium podporuje obraz bez sekání a trhání, a tak si dopřejete nekompromisní herní a multimediální zážitky.
Herní prohnutý LED monitor o úhlopříčce 34" nabízí WQHD rozlišení 3440 × 1440 obrazových bodů, kontrastní poměr 4000 : 1, jas 500 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a 94% pokrytí DCI-P3. Obnovovací frekvence až 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie VA je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. V neposlední řadě jistě potěší čtyři USB 3.0 porty, výškově stavitelný stojan a integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a USB kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 34"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440
Kontrastní poměr: 4000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: Wi-Fi, 2× HDMI, 2× DisplayPort, 4× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Monitor |
| Výrobce : | ASROCK |
| Displej a zobrazení | |
| Doba odezvy (ms) : | 1 |
| Dotykový displej : | ne |
| Jas (cd/m2) : | 500 |
| Kontrast : | 4 000 : 1 |
| Poměr stran : | 21 : 9 |
| Povrch displeje : | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) : | 178/178 |
| Rozlišení (bodů) : | 3440 × 1440 |
| Synchronizace obrazu : | FreeSync |
| Typ panelu : | VA |
| Úhlopříčka (palce) : | 34 |
| Velikost bodu (mm) : | 0,2318 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 180 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner : | ne |
| Vestavěné reproduktory : | ano |
| Kamera | |
| Webkamera přední : | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| DisplayPort (počet) : | 2 |
| HDMI (počet) : | 2 |
| Sluchátkový výstup (počet) : | 1 |
| USB 3.0 (počet) : | 4 |
| USB Hub : | ano |
| Napájení | |
| Energetická třída : | F |
| Pohotovostní spotřeba (W) : | 0,5 |
| Spotřeba (W) : | 100 |
| Použití a určení | |
| Domácnost : | ano |
| Filmy : | ano |
| Grafika : | ne |
| Kancelář : | ano |
| Televize : | ne |
| Podpora | |
| Podpora 3D : | ne |
| Podpora PIP : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Zakřivený : | ano |
| Hmotnost (kg) : | 9.56 |
| Rozměry : | 809 × 582 × 332 mm |