Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A, který neodmítne žádnou výzvu. Na ploše o velikosti 27" si dopřejete plynulý obraz a vykreslení dynamických objektů bez rozmazání. Disponuje extra vysokou obnovovací frekvencí 520 Hz a 1ms dobou odezvy, díky čemuž eliminuje rozmazání a zpoždění během jakéhokoli pohybu.
Díky tomu není třeba schovávat anténu pod stolem, což značně omezuje kvalitu připojení. Samozřejmostí je také patřičná herní konektivita, která zahrnuje dvojici portů HDMI pro připojení herní konzole, DisplayPort nebo 3,5mm jack pro sluchátka. Nechybí ani integrované reproduktory nebo ergonomický stojan pro nastavení výšky.
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 obrazových bodů nabízí kontrastní poměr 1 000 : 1, jas 400 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a pokrytí 94% DCI-P3. Obnovovací frekvence 520 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. K dispozici jsou dva USB porty pro připojení periferií. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. V neposlední řadě jistě potěší výškově nastavitelný podstavec a stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 1 000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: Wi-Fi, 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 3.0, 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Monitor |
| Výrobce : | ASROCK |
| Displej a zobrazení | |
| Doba odezvy (ms) : | 1 |
| Dotykový displej : | ne |
| Jas (cd/m2) : | 400 |
| Kontrast : | 1 000 : 1 |
| Poměr stran : | 16 : 9 |
| Povrch displeje : | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) : | 178/178 |
| Rozlišení (bodů) : | 1920 × 1080 |
| Synchronizace obrazu : | FreeSync |
| Typ panelu : | IPS |
| Úhlopříčka (palce) : | 27 |
| Velikost bodu (mm) : | 0,3108 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 520 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner : | ne |
| Vestavěné reproduktory : | ano |
| Kamera | |
| Webkamera přední : | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| DisplayPort (počet) : | 1 |
| HDMI (počet) : | 2 |
| Sluchátkový výstup (počet) : | 1 |
| USB 3.0 (počet) : | 2 |
| USB Hub : | ano |
| Napájení | |
| Energetická třída : | E |
| Pohotovostní spotřeba (W) : | 0,5 |
| Spotřeba (W) : | 68 |
| Použití a určení | |
| Domácnost : | ano |
| Filmy : | ano |
| Grafika : | ne |
| Kancelář : | ano |
| Televize : | ne |
| Podpora | |
| Podpora 3D : | ne |
| Podpora PIP : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Zakřivený : | ne |
| Hmotnost (kg) : | 7.7 |
| Rozměry : | 614 × 542 × 258 mm |