Nedis PIM100012EGY
Měnič napětí, 12V, 230V, 1000W, 2× zásuvka typ E, USB, modifikovaný sinus, hliníkové tělo, stříbrno-černý
Akce
Skladem K odeslání
Kód: AELNED1023 PN: PIM100012EGY Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis PIM100012EGY Měnič napětí s výkonem 1000 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod.... více
Poslat známému
Nedis PIM100012EGY
Měnič napětí s výkonem 1000 W a modifikovanou sinusoidou je ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení, jako například notebooků, chladicích boxů apod. Vstupní napětí měniče je 12 V DC, výstupní napětí 230 V AC a účinnost 85 %. Takto můžete v nákladních automobilech, lodích či obytných vozech používat domácí spotřebiče, aniž byste museli investovat do speciálního vybavení pracujícího s napětím 12 V. Není vhodný pro napájení elektroniky citlivé na tvar vstupního napětí. Měnič je vybaven dvěma napájecími zásuvkami se zemnicím kolíkem (typ E) a jedním USB portem s výstupním napětím 5 V DC. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí, přetížení, zkratu, přepólování (pojistka), podpětí a přepětí. Součástí balení jsou kabely s očky pro připojení k baterii.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 1000 W (2000 W špička)
Vstupní napětí: 12 V
Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 Hz
Rozměry: 242 × 165 × 70 mm
Hmotnost: 2329 g
Barva: stříbrná–černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí od 1kg do 10kg
Výrobce :  NEDIS
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1000
Napájecí napětí (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  stříbrná - černá
Délka kabelu (m) :  0,8
Hmotnost (g) :  2329
Rozměry :  242 × 165 × 70 mm