Nedis PIP100012EBK
Měnič napětí, 12VDC, 230VAC, 1000W, 2× zásuvka typ E, USB-A, USB-C, čistý sinus, hliníkové tělo, černý
Skladem K odeslání
Kód: AELNED1018 PN: PIP100012EBK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis PIP100012EBK Měnič napětí s výkonem 1000 W (2000 W špička) s čistou sinusoidou je ideální řešení pro napájení citlivé elektroniky napájené střídavým proudem, jako jsou notebooky, herní konzole, audio zařízení atd.... více
Poslat známému
Nedis PIP100012EBK
Měnič napětí s výkonem 1000 W (2000 W špička) s čistou sinusoidou je ideální řešení pro napájení citlivé elektroniky napájené střídavým proudem, jako jsou notebooky, herní konzole, audio zařízení atd. Umožňuje napájet dvě zařízení 230 V AC prostřednictvím baterie 12 V DC a je vhodný pro použití v automobilech, obytných vozech, karavanech i lodích. Měnič je vybaven dvěma napájecími zásuvkami se zemnicím kolíkem (typ E), jedním USB-C portem a jedním USB-A portem pro nabíjení mobilních zařízení. O stabilní napájení se stará inteligentní chladicí ventilátor s řízenou teplotou. Samozřejmostí je ochrana proti přetížení, přehřátí, zkratu a také proti přepólování (pojistka), podpětí či přepětí na vstupu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 1000 W (2000 W špička)
Vstupní napětí: 12 V DC
Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 Hz
Rozměry: 375 × 215 × 100 mm
Hmotnost: 4222 g
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Měnič napětí od 1kg do 10kg
Výrobce :  NEDIS
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  1000
Napájecí napětí (V) :  12
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Délka kabelu (m) :  0,8
Hmotnost (g) :  4222
Rozměry :  375 × 215 × 100 mm