Solarix Patch panel SX12-5E-UTP-BK
Patch panel, 19", 12x RJ45, CAT5E, UTP, 150MHz, černý, 1U
Akce
Skladem K odeslání
Kód: ACNET1806 PN: 24000120
Výrobce: SOLARIX
 (Intelek LTD)
Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, Česká republika
info@solarix.info
www.solarix.info
Solarix SX12-5E-UTP-BK Nestíněný patch panel nabízí 12 portů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: 19" rack Počet pozic: 12 Výška: 1U Barva: černá
Poslat známému
Solarix SX12-5E-UTP-BK
Nestíněný patch panel nabízí 12 portů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: 19" rack
Počet pozic: 12
Výška: 1U
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Panel
Výrobce :  SOLARIX
Technické detaily
Provedení :  osazený
Použití a určení
Druh příslušenství :  patch panel
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Velikost :  19"