Strong SRT32HF2003C 32"
LED televize, 32", HD Ready 1366×768, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, 2× HDMI, USB, en. tř. E, černá
Skladem K odeslání
Kód: TELSRG1072 PN: SRT32HF2003C Záruka: 24 měs.
Výrobce: STRONG
 (STRONG Ges.m.b.H)
Teinfaltstraße 8-8A/4, AT-1010 Vídeň, Rakousko
pklement@strong-eu.com
https://www.strong-eu.com/
Strong SRT32HF2003C Kvalitní 32" HD LED televizor s trojitým tunerem a moderními multimediálními funkcemi. Televizor STRONG řady F200C nabízí 32" HD LED displej s... více
Poslat známému
Strong SRT32HF2003C
Kvalitní 32" HD LED televizor s trojitým tunerem a moderními multimediálními funkcemi.
Televizor STRONG řady F200C nabízí 32" HD LED displej s rozlišením 1366 × 768 px a širokým zorným úhlem 178°. Díky vestavěnému trojitému tuneru DVB-T2/C/S2 s podporou HEVC H.265 Main 10 je připraven na příjem pozemního, kabelového i satelitního vysílání bez nutnosti externího přijímače. Televizor podporuje Dolby Audio pro kvalitní zvukový zážitek ze 2× 5W reproduktorů.
Moderní design s centrálními nohami a kompaktními rozměry 732,5 × 228,9 × 487,9 mm zajišťuje snadné umístění na nábytek i montáž na stěnu pomocí držáku VESA 200 × 200 mm. Nízká hmotnost 3,7 kg usnadňuje manipulaci a instalaci.
  • Trojitý tuner DVB-T2/C/S2 s podporou HEVC H.265 Main 10 pro příjem všech typů vysílání
  • 32" HD LED panel s rozlišením 1366 × 768 px a jasem 200 cd/m²
  • Dolby Audio technologie pro kvalitní stereofonní zvuk
  • USB 2.0 port pro přehrávání multimediálního obsahu
  • Slot CI pro podmíněný přístup k placeným programům
  • Elektronický programový průvodce EPG a seznam oblíbených kanálů
  • Hotelový režim pro komerční využití
  • DiSEqC 1.0/1.1/1.2/Goto-X a SatCR pro satelitní příjem
Konektivita a multimediální funkce
Energetická účinnost
Zařazení do energetické třídy E s typickou spotřebou 55 W a spotřebou v pohotovostním režimu pod 0,5 W zajišťuje úsporný provoz.
Obsah balení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 32"
Rozlišení: 1366 × 768 px (16 : 9)
Jas: 200 cd/m²
Kontrastní poměr: 3000 : 1
Reakční doba: 6,5 ms
Zorný úhel: 178° (typ.)
Tuner: DVB-T2/C/S2, HEVC H.265 Main 10
Zvuk: 2× 5 W, Dolby Audio, AV Stereo
Rozměry: 732,5 × 487,9 × 228,9 mm
Hmotnost: 3,7 kg
VESA: 200 × 200 mm
Příkon: 60 W (max.) / 55 W (typ.)
Energetická třída: E
Značka
Upřesnění typu :  Televize bez PVR
Výrobce :  STRONG
Displej a zobrazení
Poměr stran :  16 : 9
Rozlišení (bodů) :  1366 × 768
Úhlopříčka (palce) :  32
Zobrazovací frekvence (Hz) :  60
Kamera
Webkamera :  ne
Tuner
Hybridní analogový tuner :  ne
Podpora H.265/HEVC :  ano
Tuner :  DVB-T2
Tuner :  DVB-C
Tuner :  DVB-S2
Reproduktory
Vestavěné reproduktory :  ano
Výkon reproduktorů celkový (W) :  10
Vstupy a výstupy
Bezdrátové připojení :  ne
HDMI (počet) :  2
SPDIF optický (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
Čtečka karet
Čtečka paměťových karet :  ne
Napájení
Energetická třída :  E
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  55
Spotřeba max. (W) :  60
Podpora
Podpora DLNA :  ne
Funkce
HbbTV :  ne
Internetový prohlížeč :  ne
Nahrávání na disk – PVR :  ne
Typ televize :  Klasická TV
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  3.7