XtendLan XL-POE-24VG
PoE injektor, 24W, Gigabit, pasivní, DC 24V, 1A, ochranné prvky, do zásuvky
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE6773 PN: XL-POE-24VG Záruka: 26 měs.
Výrobce: XTENDLAN
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
XtendLan XL-POE-24VG Gigabitový pasivní PoE injektor s výkonem 24 W pro napájení síťových zařízení. Kompaktní PoE napájecí adaptér do zásuvky představuje ideální řešení... více
Poslat známému
XtendLan XL-POE-24VG
Gigabitový pasivní PoE injektor s výkonem 24 W pro napájení síťových zařízení.
Zařízení podporuje gigabitové přenosové rychlosti 10/100/1000 Mbps a poskytuje výstupní napájení DC 24 V při proudu 1 A s celkovým výkonem 24 W. Kompaktní design s rozměry 83 × 45 × 30 mm umožňuje snadnou instalaci. Injektor nevyžaduje žádnou konfiguraci a je připraven k okamžitému použití.
  • Gigabitové porty s přenosovou rychlostí až 1000 Mbps pro maximální datový tok
  • Výstupní napájení DC 24 V / 1 A s celkovým výkonem 24 W
  • Pasivní PoE technologie s napájením na vodičích 4/5 (+) a 7/8 (-)
  • Univerzální vstupní napětí 100–240 V AC (47–63 Hz) s EU zástrčkou
  • Komplexní ochrana proti zkratu, přetížení a přepětí pro bezpečný provoz
  • Funkce prioritního napájení PD portu a indikace poruchy s pojistkou
  • Odolnost proti přepěťovým rázům až 5 kV (8/20 µs) s protihromovou ochranou
  • Vysoká spolehlivost s průměrnou dobou mezi poruchami MTBF > 100 000 hodin
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ: pasivní PoE injektor
Přenosová rychlost: 10/100/1000 Mbps
Vstupní napětí: AC 100–240 V (47–63 Hz)
Výstupní napětí: DC 24 V ± 10 %
Výstupní proud: 1 A
Výkon: 24 W
Účinnost: 85 %
PoE standard: pasivní PoE (4/5: +, 7/8: -)
Ochrana: zkrat, přetížení, přepětí, přehřátí, přepěťové rázy 5 kV
Izolační odpor: 100 MΩ / 500 VDC
Provozní teplota: -10 až +50 °C
Rozměry: 83 × 45 × 30 mm
Hmotnost: 83 g
Certifikace: CE, RoHS
Značka
Upřesnění typu :  POE
Výrobce :  XTENDLAN
Technické detaily
Norma :  pasivní
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  50
Provozní teplota min. (°C) :  -10
Provedení :  adaptér (zalitý plast)
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Počet PoE portů :  1
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  z el. sítě
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  83
Rozměry :  83 × 45 × 30 mm