ACAR 19" rozvodný panel 5× 230V (AXON-5-230-NO-RACK)
Rozvodný panel, 5× 230V, rack 19", ČSN, kabel 3m, přepěťová ochrana, filtr proti rušení, 2× pojistka
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE6985 PN: AXON-5-230-NO-RACK Záruka: 24 měs.
Výrobce: ACAR
 (HSK DATA Ltd Sp. z o.o.)
ul. E. Godlewskiego 22, 30-198 Kraków, Polsko
info@hsk.com.pl
www.hsk.com.pl
ACAR 504 WF 19" rozvodný panel 5× 230V (AXON-5-230-NO-RACK) Síťový distributor (rozvodný panel) s... více
Poslat známému
ACAR 504 WF 19" rozvodný panel 5× 230V (AXON-5-230-NO-RACK)
AXON-5-230-NO-RACK nebo-li Acar 504 WF je vylepšená verze obohacená o vysoce útlumový odrušovací filtr. Panel vybaven 5 zásuvkami 230 V s uzemněním a 2 rychlými pojistkami. Vysoký potenciál takového odrušovacího filtru výrazně rozšiřuje rozsah možných aplikací zařízení. Oblastí použití je ochrana špičkových domácích audio a video zařízení, citlivých měřicích přístrojů, pokročilých IT a telekomunikačních zařízení. Podsvícený vypínač indikuje přítomnost napětí v zásuvkách. Součástí dodávky jsou montážní konzole, které umožňují trvalou instalaci zařízení na jakémkoli vhodném místě.
  • Účinná ochrana před síťovým rušením
  • 5 uzemněných 230V zásuvek
  • Pojistková ochrana (2× pojistka 10A/250V)
  • Úroveň ochrany (Up) ≤1,3 kV
  • Vhodné pro profesionální i domácí použití
  • Možnost pevné montáže (montážní konzole)
  • Vizuální kontrola napětí
  • Jmenovitý proud iN 2 kA (L/N) – 8/20 µs
  • Maximální proud iMAX 6,5 kA (L/N) – 8/20 µs
  • Útlum RFI/EMI ≤55 dB
  • Reakční doba ochrany před přepětím <25 ns
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek:
5
Jmenovité napětí: 230 V (50 Hz)
Maximální zatížení (Pmax): 2300 W
Zatěžovací proud (Imax): 10 A
Délka kabelu: 3 m
Kryt: vyroben ze samozhasínajícího plastu
Rozměry: 385 × 59 × 55 mm
Hmotnost: 0,54 kg
Značka
Upřesnění typu :  Rozvaděč - Rozvodný panel
Výrobce :  ACAR
Použití a určení
Druh příslušenství :  rozvodný panel
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  0.54
Rozměry :  385 × 59 × 55 mm
Velikost :  19"