LG UltraGear 34GX90SA-W 34"
OLED monitor, prohnutý, 34", 3440×1440, 21:9, 0,03ms, 275cd/m2, 1500000:1, 2× HDMI, DisplayPort, USB-C, 2× USB, LAN, repro, webOS, en. tř. G
Skladem K odeslání
Kód: MONLG981 PN: 34GX90SA-W.AEU Záruka: 24 měs.
Výrobce: LG
 (LG Electronics Deutschland GmbH)
Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Německo
gpsr@lge.com
www.lg.com
Poslat známému
LG UltraGear 34GX90SA-W – nebuďte skromní, hrajte a tvořte na maximum
monitor LG UltraGear 39GX90SA-W
Díky obnovovací frekvenci až 240 Hz a ultra nízké době odezvy 0,03 ms si vychutnáte dokonale plynulé snímkování, přechody a hladké vykreslení během jakékoli činnosti. WQHD monitor LG UltraGear 34GX90SA-W se vyznačuje zakřiveným designem 800R, který přispívá k optimálnímu obklopení a koncentraci. Dění na obrazovce vás pohltí, a současně je příjemnější pro vaše oči. Díky technologii AMD FreeSync Premium monitor potlačuje trhání a poskytuje hladký a plynulý obraz.
LG UltraGear 39GX90SA-W doba odezvy 0,03
LG UltraGear 34GX90SA-W technologie barev
LG UltraGear 39GX90SA-W multimediální centrum
Nadpis
  • Seznam
LG UltraGear 34GX90SA-W
Prohnutý OLED monitor s úhlopříčkou 34" nabízí WQHD rozlišení 3440 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 21 : 9. Disponuje dobou odezvy 0,03 ms a jasem 275 cd/m2. Široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně zaručí viditelnost z jakéhokoliv úhlu. Díky obnovovací frekvenci 240 Hz a podpoře technologie AMD FreeSync Premium poskytuje monitor plynulý a ostrý obraz. Mezi hlavní přednosti patří certifikace VESA DisplayHDR 400 TRUE BLACK a 98,5% pokrytí barevného gamutu DCI-P3. K dispozici jsou dva porty USB 2.0, ethernetový port RJ-45 a jeden port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W. O ozvučení se stará dvojice reproduktorů s celkovým výkonem 14 W. Monitor je vybaven také bezdrátovým připojením Wi-Fi, Bluetooth a operačním systémem webOS 24, který umožňuje přístup k streamovacím aplikacím a dalším chytrým funkcím. Potěší také automatické nastavení jasu, stylové RGB podsvícení zadní strany Hexagon Lighting či výškově nastavitelný stojan.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: OLED
Úhlopříčka: 34"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1 500 000 : 1
Doba odezvy: 0,03 ms
Barva: bílá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  LG
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  0,03
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  275
Kontrast :  1 500 000 : 1
Poměr stran :  21 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  3440 × 1440
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  OLED
Úhlopříčka (palce) :  34
Velikost bodu (mm) :  0,231
Zobrazovací frekvence (Hz) :  240
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  1
HDMI (počet) :  2
RJ-45 (počet) :  1
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  2
USB Hub :  ano
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Energetická třída :  G
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  38.9
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ano
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Zakřivený :  ano
Hmotnost (kg) :  6.2
Hmotnost s držákem/stojanem (kg) :  10.4
Rozměry :  784,1 × 470,4 × 291,8 mm