Dahua LM27-E341A 27"
LED monitor, herní, 27", IPS, QHD 2560×1440, 16:9, 0,5ms, 300cd/m2, 1000:1, 240Hz, 2× HDMI, 2× DisplayPort, VESA, energ. tř. F
Akce
Skladem K odeslání
Kód: MONDAH1050 PN: LM27-E341A Záruka: 36 měs.
Poslat známému
Dahua LM27-E341A – displej pro gaming a další multimédia
Herní monitor Dahua LM27-E341A, který vás zláká na pohlcující gamingovou i multimediální zábavu. Displej se vyznačuje designem s tenkými rámečky a úhlopříčkou 27". Je extra prostorný pro zobrazení her, dalších multimédií i PC aplikací. U hráčů hraje prim především rychlost. Proto monitor Dahua LM27-E341A disponuje 240Hz obnovovací frekvencí a ultra nízkou dobou odezvy 0,5 ms, díky čemuž vykresluje obsah jasně, hladce a s plnými detaily QHD rozlišení.
obrázek herní monitor Dahua LM27-E341A
obrázek doba odezvy 0,5 ms
obrázek přednastavené režimy
Dahua LM27-E341A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 300 cd/m2, dobou odezvy 0,5 ms a pokrytím 95 % DCI-P3. Použitá technologie IPS poskytuje široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Díky obnovovací frekvenci 240 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 100 × 100 mm.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 2560 × 1440 px
Kontrastní poměr: 1000 : 1
Doba odezvy: 0,5 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 1× sluchátkový výstup
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  0,5
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  300
Rozlišení (bodů) :  2560 × 1440
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  27
Zobrazovací frekvence (Hz) :  240
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  2
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  25.8
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Zakřivený :  ne
Hmotnost s držákem/stojanem (kg) :  4.97
Rozměry :  614,3 × 513,4 × 216 mm