Dahua LM27-P501 27"
LED monitor, 27", IPS, 5K 5120 × 2880, 16:9, 5ms, 400cd/m2, 2000:1, 2× HDMI, 1× DisplayPort, USB-C, energ. tř. F
Bude skladem 3.7.2026
Kód: MONDAH1045 PN: LM27-P501 Záruka: 36 měs.
Poslat známému
Monitor Dahua LM27-P501 – elegantní nástroj pro práci v 5K kvalitě
obrázek 10bit barvy obrázek monitor Dahua LM27-P501 práce s grafikou
IPS panel produkuje široké pozorovací úhly, díky čemuž umožňuje komfortní sledování bez zkreslení i při pohledu ze stran. Monitor Dahua LM27-P501 disponuje bohatou škálou konektorů, s jejichž pomocí vytvoříte moderní pracovní prostředí. Pro připojení slouží rozhraní HDMI a DisplayPort. Port USB-C je zárukou vysokorychlostního přenosu videa a dat, současně umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W jedním kabelem.
obrázek připojené periferie obrázek IPS panel
Dahua LM27-P501
LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející 5K rozlišení 5120 × 2880 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 2000 : 1, jasem 400 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms. K dispozici je univerzální port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 65 W. Mezi přednosti dále patří 98 % pokrytí DCI-P3 barevné palety. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně.
Součástí balení je HDMI kabel.
Max. rozlišení pro jednotlivé porty:
HDMI*: 5120 × 2880 při 30 Hz
DisplayPort: 5120 × 2880 při 60 Hz
USB typ C: 5120 × 2880 při 60 Hz
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 5120 × 2880 px
Kontrastní poměr: 2000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 1× DisplayPort, 2× HDMI*, 1× USB-C, 1× sluchátkový výstup
Barva: bílá
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  5
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  400
Kontrast :  2 000 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  5120 × 2880
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  27
Zobrazovací frekvence (Hz) :  60
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ne
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  1
HDMI (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB Hub :  ne
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  41
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  5.78
Hmotnost s držákem/stojanem (kg) :  5.78
Rozměry :  614,2 × 461,6 × 183,3 mm