Seasonic G12-GC-850 (V1.5) 850W
Zdroj, ATX, 850W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS Gold
Skladem K odeslání
Výrobce: SEASONIC
 (Sea Sonic Europe B.V.)
Rietveld 7, 5258 ED Berlicum, Nizozemsko
europe@seasonic.com
www.seasonic.com
Seasonic G12-GC-850 (V1.5) 850 W Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Gold. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Výkon: 850 W Velikost ventilátoru: 120 mm Certifikace:... více
Poslat známému
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Gold.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 850 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20+4pin, 2× EPS 4+4pin, 3× PCIe 6+2pin, 6× SATA, 3× Molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Značka
Upřesnění typu :  Zdroj PC
Výrobce :  SEASONIC
Technické detaily
Verze standardu ATX :  2.4
Chlazení
Rozměr ventilátoru (mm) :  120
Typ chlazení :  vzduchem
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  2
Konektor Molex - HDD (počet) :  3
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  3
Konektor SATA (počet) :  6
Max. výkon zdroje (W) :  850
Odpojitelné kabely (modulárnost) :  ne
Typ PFC :  aktivní
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm