ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B 34"
LED monitor, herní, prohnutý, 34", 3440×1440, 21:9, VA, 180Hz, 1ms, 500cd/m2, 2× HDMI, 2× DisplayPort, repro, Wi-Fi anténa, černý, en. tř. F
Neznámá dostupnost
Výrobce: ASROCK
 (ASRock Europe B.V.)
Bijsterhuizen 11-11, 6546 AR Nijmegen, Nizozemsko
sales@asrock.nl
www.asrock.com
ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B – užijte si každý detail hry Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B, který neodmítne žádnou výzvu. Na ploše o velikosti 34" si dopřejete plynulý obraz a vykreslení dynamických... více
Poslat známému
ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B – užijte si každý detail hry
Herní monitor ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B, který neodmítne žádnou výzvu. Na ploše o velikosti 34" si dopřejete plynulý obraz a vykreslení dynamických objektů bez rozmazání. Disponuje vysokou obnovovací frekvencí 180 Hz a 1ms dobou odezvy, díky čemuž eliminuje rozmazání a zpoždění během jakéhokoli pohybu. Vysoké WQHD rozlišení podporuje ostrý a čistý obraz, který vám umožní vítězně ovládnout každou virtuální bitvu.
obrázek monitor ASRock
obrázek monitor ASRock
Mezi další přednosti patří unikátní design, který zahrnuje zabudovanou Wi-Fi anténu pro lepší a stabilní signál. Díky tomu není třeba schovávat anténu pod stolem, což značně omezuje kvalitu připojení. Samozřejmostí je také patřičná herní konektivita, která zahrnuje dvojici portů HDMI 2.0 pro připojení herní konzole, DisplayPort nebo 3,5mm jack pro sluchátka. Nechybí ani integrované reproduktory.
ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
Herní prohnutý LED monitor o úhlopříčce 34" nabízí WQHD rozlišení 3440 × 1440 obrazových bodů, kontrastní poměr 4000 : 1, jas 500 cd/m2, dobu odezvy 1 ms a 94% pokrytí DCI-P3. Obnovovací frekvence až 180 Hz spolu s podporou technologií AMD FreeSync Premium a VESA DisplayHDR 400 nabízí intenzivní akci bez trhání, zadrhávání nebo rozmazávání obrazu při pohybu. Použitím technologie VA je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vybaven i vestavěnou Wi-Fi anténou, kterou pouze připojíte k počítači dodanými kabely a můžete si užívat hraní bez latence. V neposlední řadě jistě potěší čtyři USB 3.0 porty, výškově stavitelný stojan a integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 4 W.
Součástí balení jsou anténní kabely Wi-Fi, HDMI, DisplayPort a USB kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 34"
Poměr stran: 21 : 9
Rozlišení: 3440 × 1440
Kontrastní poměr: 4000 : 1
Doba odezvy: 1 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 2× DisplayPort, 4× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1× sluchátkový výstup
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  ASROCK
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  1
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  500
Kontrast :  4 000 : 1
Poměr stran :  21 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  3440 × 1440
Synchronizace obrazu :  FreeSync
Typ panelu :  VA
Úhlopříčka (palce) :  34
Velikost bodu (mm) :  0,2318
Zobrazovací frekvence (Hz) :  180
Multimédia
Integrovaný tuner :  ne
Vestavěné reproduktory :  ano
Kamera
Webkamera přední :  ne
Vstupy a výstupy
DisplayPort (počet) :  2
HDMI (počet) :  2
Sluchátkový výstup (počet) :  1
USB 3.0 (počet) :  4
USB Hub :  ano
Napájení
Energetická třída :  F
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  31
Použití a určení
Domácnost :  ano
Filmy :  ano
Grafika :  ne
Kancelář :  ano
Televize :  ne
Podpora
Podpora 3D :  ne
Podpora PIP :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ano
Hmotnost (kg) :  8.68
Rozměry :  809 × 574 × 283 mm