PLANET POE-173S-12V
PoE splitter, 2x GbE RJ-45, 802.3bt 60W, výstup DC 12V/5A, 0 až 50°C, DC 48–56V
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2548 PN: POE-173S-12V Záruka: 60 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET POE-173S-12V Ethernetový gigabitový splitter pro napájení po UTP kabelu podporuje standard 802.3bt PoE++ a umožňuje přímé napájení vzdálených zařízení do příkonu až 60 W. Kromě napájení po 2párovém krouceném UTP... více
Poslat známému
PLANET POE-173S-12V
Ethernetový gigabitový splitter pro napájení po UTP kabelu podporuje standard 802.3bt PoE++ a umožňuje přímé napájení vzdálených zařízení do příkonu až 60 W. Kromě napájení po 2párovém krouceném UTP kabelu je splitter schopen přenášet také Ultra PoE napájení a data pomocí všech čtyř párů Cat5e/6 ethernetové kabeláže. Výstupní napětí 12 V DC. Podporuje pasivní 10/100/1000Mbps Ethernetové připojení a vzdálenost až 100 metrů. Instalace desktop nebo na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Fyzické vlastnosti:
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000Base-T (1× data výstup, 1× PoE + data vstup)
Provedení: desktop, na zeď, DIN lišta (montážní sada na DIN není součástí balení)
Celkový napájecí výkon: do 60 W, DC 12 V, max. 5 A
Napájení: PoE IEEE 802.3bt PoE++, DC 48–56 V
Provozní teplota: 0 až 50 °C, vlhkost 5–95 %
Rozměry: 94 × 70,3 × 39,2 mm
Hmotnost: 265 g
POE funkce:
Celkový napájecí výkon: IEEE 802.3bt PoE++ (zpětně kompatibilní s IEEE 802.3at PoE+)
Počet injektorů: 1× až 30/ 60/ 90+ W
Typ napájení: End-span, Mid-span
Ostatní download
Technické detaily
Norma :  802.3at
Norma :  802.3bt
Použití v exteriéru :  ne
Provozní teplota max. (°C) :  50
Provozní teplota min. (°C) :  0
Provedení :  samostatně stojící
Provedení :  na zeď
Počet PoE portů :  1
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  PoE aktivní (802.3bt)
Napájení zařízení :  PoE aktivní (802.3at)
Fyzické vlastnosti
Barva :  modrá
Hmotnost (g) :  265
Rozměry :  94 × 70,3 × 39,2 mm