Nedis LBCHE14T25
LED žárovka, do ledničky a digestoře, E14, T25, 2W, 220V, 250lm, teplá bílá
Skladem K odeslání
Kód: OSVNED1110 PN: LBCHE14T25 Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis LBCHE14T25 LED žárovka o výkonu 2 W pro patici E14 může být použita v chladničkách a digestořích. Díky dlouhé životnosti a nižší spotřebě energie je tato žárovka perfektní náhradou za klasické žárovky. ZÁKLADNÍ... více
Poslat známému
Nedis LBCHE14T25
LED žárovka o výkonu 2 W pro patici E14 může být použita v chladničkách a digestořích. Díky dlouhé životnosti a nižší spotřebě energie je tato žárovka perfektní náhradou za klasické žárovky.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Patice: E14
Příkon: 2 W
Svítivost: 250 lm
Barva světla: teplá bílá
Barevná teplota: 2700 K
Životnost: 15 000 hodin
Energetická třída (EEI): E
Značka
Upřesnění typu :  LED žárovka
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Stmívatelnost :  ne
Zdroj světla
Barva světla :  teplá bílá
Patice žárovky :  E14
Svítívost (lm) :  250
Technologie zdroje světla :  LED
Výkon zdroje světla (W) :  2
Ovládání
Dálkový ovladač :  ne
Napájení
Energetická třída :  E
Fyzické vlastnosti
Barva :  transparentní
Hmotnost (g) :  9
Rozměry :  64 × 25 × 25 mm