Victron Energy meter VM-3P75CT
Skladem K odeslání
Výrobce: VICTRON
 (Victron Energy B.V.)
De Paal 35, 1351 JG Almere, Nizozemsko
lpopescu@victronenergy.com
www.victronenergy.cz
Poslat známému
Victron Energy meter VM-3P75CT
  • Měření až 80 A na jednu fázi (dimenzováno na 75 A)
  • Komunikace Modbus/UDP přes Ethernet
  • Využívá metodu registrace vektorů, kde jsou vektory každé fáze (L1, L2 a L3) sečteny
Měřič je v zařízení GX (jako je Cerbo GX nebo Ekrano GX) možné nakonfigurovat pro čtyři různé role:
  • Jako síťový měřič a jako řídící vstup pro systém skladování energie (ESS)
  • Pro měření výkonu fotovoltaického měniče
  • Pro měření výkonu generátoru střídavého proudu
  • Jako AC měřič pro měření vyhrazeného AC zátěžového obvodu
Měřič poskytuje dvě možnosti připojení k GX zařízení:
  • Kabelové ethernetové připojení k místní síti prostřednictvím vestavěného ethernetového portu
  • Kabelové připojení VE.Can přes integrovaný port VE.Can přímo k zařízení GX
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozsah vstupního napětí L-N: AC 85–265 V
Rozsah vstupního napětí L-L: AC 150–460 V
Jmenovitý proud: 75 A
Rozhraní: 2× VE.Can, 1× RJ-45
Stupeň krytí: IP20
Provozní teplota: -25 až +55 °C
Hmotnost: 370 g
Rozměry: 90 × 71 × 59 mm
Měřiče používají odlišný způsob výpočtu celkové spotřebované a dodané energie:
Značka
Upřesnění typu :  Přepěťová ochrana
Výrobce :  VICTRON
Technické detaily
Provozní teplota max. (°C) :  55
Provozní teplota min. (°C) :  -25
Vstupy a výstupy
Konektor :  VE.Can, RJ-45, svorkovnice
Napájení
Frekvence napětí (Hz) :  50/60
Max. vstupní proud (A) :  75
Vstupní napětí (V) :  85 - 265 (AC)
Vstupní napětí (V) :  150 - 460 (AC)
Fyzické vlastnosti
Hloubka (mm) :  59
Hmotnost (kg) :  0.37
Rozměry :  90 × 71 × 59 mm