ELERIX EX-TC62/10
Konektor, pro baterie/články EX-L100, dlouhý
Skladem K odeslání
Kód: BATELX0082 PN: EX-TC62/10 Záruka: 24 měs.
Poslat známému
ELERIX EX-TC62/10
Doporučené proudové zatížení na 1 mm2:
  • 4 A na 1 mm2 – trvale
  • 6 A na 1 mm2 – krátkodobě (do 1 hodiny)
  • 8 A na 1 mm2 – špička (max. 1 minutu)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozteč: 62 mm
Rozměry: 82 × 20 × 2 mm (střední část má výšku 5 mm)
Kompatibilita: ELERIX EX-L50/100
Fyzické vlastnosti
Rozměry :  82 × 20 × 2 mm