PLANET PWR-960-48
Zdroj, průmyslový, DIN lišta, 48V DC, 20A, 960W
Po objednání za 2 týdny
Kód: NETPLA2501 PN: PWR-960-48 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET PWR-960-48 Napájecí zdroj na DIN lištu poskytuje dostatečné napájení 48 V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE bezdrátové přístupové body. Připojení kabelů pomocí... více
Poslat známému
PLANET PWR-960-48
Napájecí zdroj na DIN lištu poskytuje dostatečné napájení 48 V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE bezdrátové přístupové body. Připojení kabelů pomocí svorkovnice. Aktivní PFC, ochrana proti zkratu, přetížení, přepětí a přehřátí. Rozmezí provozní teploty od -30 °C do 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 48 V DC
Výstupní proud: 20 A
Celkový výstupní výkon: 960 W
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí a přehřátí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 200–240 V AC, 50/60 Hz
Vstupní proud: 6 A
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná
Rozměry: 150 × 125 × 110 mm
Hmotnost: 2470 g
Montáž: DIN lišta
Příklad použití:
Značka
Upřesnění typu :  Průmyslový
Výrobce :  PLANET Technology
Technické detaily
Provedení :  DIN lišta
Provedení :  průmyslové
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  1
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  20
Regulace výstupního napětí :  ne
Výstupní napětí :  48V DC