XtendLan IRL94M36H-60-230
IR světlo, 940nm, dosah 40m, 60°, příkon 45W, 230V (AC), venkovní, IP66
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE6556 PN: IRL94M36H-60-230 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL94M36H-60-230 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 230 V (AC), dosah 40 m, úhel 60°, příkon 45 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s chladičem,... více
Poslat známému
XtendLan IRL94M36H-60-230
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 230 V (AC), dosah 40 m, úhel 60°, příkon 45 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 230 V AC (napájecí rozsah AC 85–265 V), příkon 45 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 36× IR LED
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 60°
Dosah: 40 m
Provozní teplota: -30 až +50 °C
Chlazení: pasivní
Rozměr: 261 × 261 × 90 mm
Hmotnost: 2,9 kg
Technické detaily
Napájení světla :  230V AC