Nedis CCPD65W100BK
Napájecí adaptér, do auta, 1× USB-A a 1× USB-C, vstup 12–24V, výstup max. 3,25A, 65W, automatická volba napětí, černý
Skladem K odeslání
Kód: MOPNED1011 PN: CCPD65W100BK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Nedis CCPD65W100BK Univerzální nabíječka do auta pro rychlé nabíjení až dvou zařízení současně. Díky celkovému výkonu 65 W nabíječka dobíjí telefony, tablety a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro tyto účely je k... více
Poslat známému
Nedis CCPD65W100BK
Univerzální nabíječka do auta pro rychlé nabíjení až dvou zařízení současně. Díky celkovému výkonu 65 W nabíječka dobíjí telefony, tablety a další zařízení nejvyšší možnou rychlostí. Pro tyto účely je k dispozici port USB-C a konektor USB-A, který lze jednoduše použít pro nabíjení většiny zařízení. Chytrá technologie IC automaticky rozpozná požadovaný proud. Technologie Power Delivery a Quick Charge přizpůsobují parametry napájení připojenému zařízení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ zásuvky: USB-C, USB-A
Počet zásuvek: 2
Vstup: 12–24 V
Výstupní napětí: 5 V/ 9 V/ 12 V/ 15 V/ 20 V
Výstupní proud: 2 A/ 3 A/ 3,25 A
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Autonabíječka
Výrobce :  NEDIS
Vstupy a výstupy
USB 2.0 (počet) :  1
USB Typ C (počet) :  1
Napájení
Napájecí napětí (V) :  9
Napájecí napětí (V) :  12
Napájecí napětí (V) :  15
Napájecí napětí (V) :  5
Napájecí napětí (V) :  20
Použití a určení
Typ nabíječky :  do auta
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  42
Rozměry :  73 × 36 × 36 mm