Hikvision DS-KAW50-1
Zdroj, napájecí, 50W, DC 12V, max. 4,17V, vstup AC 100-240V, box na stěnu
Akce
Skladem K odeslání
Kód: IPKHIK0533 PN: DS-KAW50-1 Záruka: 36 měs.
Výrobce: Hikvision
 (Hikvision Europe B.V)
Dirk Storklaan 3, 2132PX, Hoofddorp, Nizozemsko
support.eu@hikvision.com
www.hikvision.com
Hikvision DS-KAW50-1 Napájecí zdroj pro dveřní stanice (AC 100-240 V), výstupní napětí DC 12 V (4,17 A). Ochrana proti zkratu a přepětí Ochrana proti nadměrnému zatížení/výkonu LED indikace napájení Dlouhá životnost... více
Poslat známému
Hikvision DS-KAW50-1
Napájecí zdroj pro dveřní stanice (AC 100-240 V), výstupní napětí DC 12 V (4,17 A).
  • Ochrana proti zkratu a přepětí
  • Ochrana proti nadměrnému zatížení/výkonu
  • LED indikace napájení
  • Dlouhá životnost elektronických kondenzátorů
  • Vyhovuje vibračnímu testu 5G
  • Konvekční chlazení (pasivní - bez ventilátoru)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 50 W
Vstupní napětí: AC 100-240 V
Výstupní napětí: DC 12 V (nastavitelné v rozsahu 11-14 V)
Výstupní proud: max. 4,17 A
Hluk a zvlnění: <150 mVpp
Pracovní teplota: -10 až +70 °C, vlhkost do 95 %
Rozměry: 98 x 97 x 38 mm (266,4 x 246 x 79,6 mm box)
Hmotnost: 230 g (1,68 kg box)
Značka
Upřesnění typu :  Nástěnný
Výrobce :  Hikvision
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ne
Použití a určení
Druh příslušenství :  zdroj
Fyzické vlastnosti
Barva :  bílá - šedá
Hmotnost (g) :  1680
Rozměry :  98 × 97 × 38 mm
Rozměry :  266,4 × 246 × 79,6 mm