Neomounts NS-WS300BLACK
Pracovní stanice, dvě pracovní plochy, nastavitelná výška, nosnost 15kg, černá
Po objednání za měsíc
Kód: PERNBN7902 PN: NS-WS300BLACK Záruka: 60 měs.
Výrobce: NEOMOUNTS
 (Neomounts B.V.)
Wateringweg 62, 2031 EJ Haarlem, Nizozemsko
info@neomounts.com
www.neomounts.com
Poslat známému
Neomounts NS-WS300BLACK
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Nosnost: 15 kg
Výška: 11–50,5 cm
Rozměry horní desky: 950 × 400 mm
Rozměry spodní desky: 945 × 300 mm
Rozměry: 950 × 615 × 505 mm
Materiál: dřevo, ocel
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Pracovní stanice
Výrobce :  NEOMOUNTS
Použití a určení
Druh příslušenství :  podstavec
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  11071
Rozměry :  950 × 615 × 505 mm