Nedis WIFILOFC20FBK
LED reflektor, RGB, Wi-Fi, IP65, teplá až studená bílá, 1600lm, 20W, hliník, Android a iOS
Bude skladem 20.5.2026
Kód: OSVNED1031 PN: WIFILOFC20FBK Záruka: 24 měs.
Výrobce: NEDIS
 (NEDIS BV)
Reitscheweg 1-7, 5232 BX ´s-Hertogenbosch, Nizozemsko
info@nedis.nl
www.nedis.com
Poslat známému
Nedis WIFILOFC20FBK
  • Připojí se přímo k síti Wi-Fi, takže není potřeba žádné samostatné připojení.
  • Ovládání nebo plánování jasu a barev (regulace barev - bílá a RGB spektrum).
  • Nastavení časovačů a scénářů pro optimální pohodlí.
  • Použití hlasového ovládání v kombinaci s asistenty Amazon Alexa nebo Google Home.
  • Voděodolný kovový kryt IP65 pro venkovní použití.
  • Použití samostatně nebo v kombinaci s jinými produkty Nedis SmartLife.
  • Ideální pro osvětlení vstupů, nájezdů nebo parkovacích míst.
  • Lze použít také pro odrazení zlodějů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Příkon: 20 W
Svítivost: 1600 lm
Barva světla: studená a teplá bílá + RGB
Barevná teplota: 2700 - 6500 K
Bezdrátová technologie: Wi-Fi (2,4 GHz)
Materiál: hliník
Krytí: IP65
Vstupní napětí: AC 220-240 V
Barva: černá
Energetická třída: F
Aplikace pro Android
Aplikace pro iOS
Značka
Upřesnění typu :  LED reflektor
Výrobce :  NEDIS
Technické detaily
Použití v exteriéru :  ano
Stmívatelnost :  ano
Zdroj světla
Barva světla :  studená bílá
Barva světla :  denní bílá
Barva světla :  teplá bílá
Barva světla :  RGB
Svítívost (lm) :  1600
Technologie zdroje světla :  LED
Výkon zdroje světla (W) :  20
Ovládání
Dálkový ovladač :  ne
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  142 × 126 × 43 mm