Eaton 5PX 3000i RT2U G2
Záložní zdroj, 3000VA, 3000W, 1/1 fáze, rack/tower, 2U
Skladem K odeslání
Kód: UPSE1261 PN: 5PX3000IRT2UG2 Záruka: 36 měsíců hardware / 24 měsíců baterie
Výrobce: EATON
 (Eaton Industries (France) SAS)
110 Rue Blaise Pascal, 38330 Montbonnot Saint-Martin, Francie
eif_compliance@eaton.com
www.eaton.com
Poslat známému
Eaton 5PX 3000i RT2U G2
Vysoce výkonná UPS Eaton 5PX Gen2 poskytuje spolehlivou ochranu a záložní napájení např. pro datová centra, IT, datové sítě, datová úložiště a telekomunikace, infrastrukturu, průmysl, zdravotnictví atd. Průběžně monitoruje podmínky napájení, reguluje napětí a frekvenci elektrické sítě, ale také měří spotřebu energie. Nový grafický LCD displej poskytuje přehledné informace o stavu jednotky UPS a měření na jedné obrazovce. UPS 5PX nabízí sériové rozhraní, USB, relé kontakty pro připojení a slot pro přídavnou komunikační kartu. Záložní zdroj nabízí také funkci vzdáleného vypnutí. Umístění je možné do 19" Racku (výška jednotky je 2U) nebo jako Tower (samostatně stojící).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Všeobecné
Konfigurace: Rack/Tower
Typové číslo: 5PX3000IRT2UG2
Zátěž (VA/W): 3000/3000
Účinnost: až 96 %
Uživatelské rozhraní: vícejazyčný grafický LCD displej
Další porty: 1× konektor pro přídavný bat. modul, 1× konektor pro auto. rozpoznání bat. modulu
Rozměry: 603 × 438 × 85,5 mm
Hmotnost: 31,7 kg
Barva: černá
Vstupní
Připojení vstupu: 1× IEC-320-C20
Jmenovité napětí: AC 160–294 V (nastavitelné na 150–294 V)
Kmitočet: 50/60 Hz (povolený rozsah 47–70 Hz, 40 Hz v režimu nízké citlivosti)
Jmenovitý proud: 16 A při 230 V
Výstupní
Výstupní zásuvky: 8× IEC-320-C13, 2× IEC-320-C19
Jmenovité napětí: AC 230 V (nastavitelné na 200/208/220/230/240 V)
Kmitočet: 50/60 Hz
Účiník: 1
Baterie
Typ baterie: DJW12-9.0EL, HR1234W F2 (12V 34W]
Počet baterií: 6
Napětí baterie/článku: 12 V
Kapacita baterie: 9 Ah
Technologie baterie: Olověná (bezúdržbová)
Značka
Upřesnění typu :  Záložní zdroj
Výrobce :  EATON
Technické detaily
Provedení :  rack
Provedení :  tower
Účiník :  1
Vstupy a výstupy
Konektor IEC-320-C13 (počet) :  8
Konektor IEC-320-C19 (počet) :  2
Konektor IEC-320-C20 (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
Napájení
Max. výkon zdroje (W) :  3000
Napětí baterie/článku (V) :  12
Baterie
Kapacita baterie (Ah) :  9
Kapacita baterie (Wh) :  108
Počet baterií :  6
Technologie baterie :  Olověná
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá - stříbrná
Hmotnost (kg) :  31.7
Rozměry :  603 × 438 × 85,5 mm