Teltonika SMA anténa PR1KRD30
Anténa, vnitřní, lineární, 3dBi, 2,4GHz, 5GHz, RP-SMA, černá
Skladem K odeslání
Kód: NARTEA0013 PN: PR1KRD30 Záruka: 26 měs.
Výrobce: TELTONIKA
 (UAB Teltonika Networks)
K. Baršausko st. 66, LT-51436, Kaunas Litva
mantas.liutkevicius@teltonika.lt
www.teltonika-networks.com
Teltonika PR1KRD30 Vnitřní duální vertikální anténa pro pásma 2,4 a 5 GHz s magnetem pro snadné uchycení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ antény: vertikální Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz Zisk: 3 dBi Konektor: RP-SMA (M)
Poslat známému
Teltonika PR1KRD30
Vnitřní duální vertikální anténa pro pásma 2,4 a 5 GHz s magnetem pro snadné uchycení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ antény: vertikální
Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz
Zisk: 3 dBi
Konektor: RP-SMA (M)
Značka
Upřesnění typu :  Wi-Fi anténa
Výrobce :  TELTONIKA
Síťová rozhraní
Frekvence Wi-Fi :  2400 MHz/5000 MHz
Anténa
Integrovaná anténa :  ne
Odnímatelná anténa :  ano
Směrovost antény :  všesměrová
Použití a určení
Druh příslušenství :  anténa
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Rozměry :  88,5 × 30 × 30 mm