ZALMAN MegaMax ZM600-TXII 600W
Zdroj, ATX, 600W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, 80PLUS
Akce
Skladem K odeslání
Kód: ZDRZAL0016 PN: ZM600-TXII Záruka: 60 měs.
www.100mega.cz
ZALMAN MegaMax ZM600-TXII 600 W – spolehlivý základ vaší sestavy ... více
Poslat známému
ZALMAN MegaMax ZM600-TXII 600 W – spolehlivý základ vaší sestavy
napájecí zdroj ZALMAN MegaMax ZM600-TXII 600 W
Nadpis
Napájecí zdroj ZALMAN MegaMax ZM600-TXII 600 W se postará o stabilitu vašeho desktopu během práce. Představuje vyvážené řešení pro napájení běžných i kancelářských počítačových sestav. Model ZALMAN MegaMax ZM600-TXII podporuje stabilní napájení komponent, které jsou kruciální pro správný chod počítače – procesoru a grafické karty.
  • Seznam
Nadpis
Díky optimalizovanému řízení přísunu energie nedochází ke kolísání výkonu ani při vyšší zátěži. Certifikace 80PLUS zajišťuje účinnost až 86 % a ideální konverze tepla. Díky tomu podporuje menší zahřívání komponent a optimalizované provozní náklady. Součástí napájecího zdroje je také zabudovaný 120mm ventilátor, který zajišťuje efektivní chlazení při zachování tichého chodu.
  • Seznam
Napájecí zdroj o výkonu 600 W je osazen tichým a přitom výkonným 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje je až 86 %, splňuje certifikaci 80PLUS.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 600 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS
Napájecí konektory: 1 x ATX 20+4pin, 1 x EPS 4pin, 1 x EPS 8pin, 2 x PCIe 6+2-pin, 6 x SATA, 4 x molex, 1 x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Napájení
Konektor ATX 24pin (počet) :  1
Konektor ATX/EPS 4pin (počet) :  1
Konektor EPS 8pin (počet) :  1
Konektor Molex - HDD (počet) :  4
Konektor PCI Express 6+2pin (počet) :  2
Konektor SATA (počet) :  6
Max. výkon zdroje (W) :  600
Barva :  černá
Hmotnost (kg) :  1.68
Rozměry :  150 × 140 × 86 mm