PLANET GPL-PWR75-DC
Zdroj, pro PLANET GPL-8000, XGS-6350-24X4C, 75W, 36–72V DC
Skladem K odeslání
Kód: NETPLA2304 PN: GPL-PWR75-DC Záruka: 26 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET GPL-PWR75-DC Napájecí zdroj o výkonu 75 W pro GPON GPL-8000 a switch XGS-6350-24X4C, 36–72 V DC. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kompatibilita: PLANET GPL-8000, PLANET XGS-6350-24X4C Napájení: 36–72 V DC Výkon: 75 W
Poslat známému
PLANET GPL-PWR75-DC
Napájecí zdroj o výkonu 75 W pro GPON GPL-8000 a switch XGS-6350-24X4C, 36–72 V DC.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 36–72 V DC
Výkon: 75 W