Dahua LM43-F200 42,5"
LED monitor, 42,5", Full HD 1920×1080, 16:9, 8ms, 330cd/m2, 8bit barvy, 1× HDMI, 1× VGA, 1× USB, repro, VESA 400, provoz 24/7
Skladem K odeslání
Kód: NETDAH2697 PN: LM43-F200 Záruka: 36 měs.
Výrobce: DAHUA Consumer
 (Dahua Technology Czech s.r.o.)
Vyskočilova 1566, 140 00 Praha Michle, Česká republika
info@dahua.cz
www.dahuasecurity.com
Dahua LM43-F200 – displej pro nepřetržitý provoz LED displej Dahua LM43-F200 s úhlopříčkou obrazovky 42.5", který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu. Monitor se vyznačuje... více
Poslat známému
Dahua LM43-F200 – displej pro nepřetržitý provoz
LED displej Dahua LM43-F200 s úhlopříčkou obrazovky 42.5", který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu. Monitor se vyznačuje elegantním provedením a úzkými rámečky pro ničím nerušené sledování obsahu. Svou konstrukcí je navržen pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Dahua LM43-F200
LED displej s úhlopříčkou 42,5" nabízející rozlišení Full HD 1920 × 1080 obrazových bodů a 8bitovou barevnou hloubku. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, dobou odezvy 8 ms a jasem 330 cd/m2. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 8 W. Díky své konstrukci je panel schopný provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 400 × 200 mm.
Součástí balení je HDMI kabel a dálkové ovládání.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 42,5"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080
Kontrastní poměr: 1200 : 1
Doba odezvy: 8 ms
Rozhraní: 1× HDMI, 1× VGA, 1× USB
Barva: černá
Značka
Upřesnění typu :  Monitor
Výrobce :  DAHUA Consumer
Technické detaily
Provedení :  samostatně stojící
Displej a zobrazení
Doba odezvy (ms) :  8
Dotykový displej :  ne
Jas (cd/m2) :  330
Kontrast :  1 200 : 1
Poměr stran :  16 : 9
Povrch displeje :  matný
Pozorovací úhly (H/V (°)) :  178/178
Rozlišení (bodů) :  1920 × 1080
Typ panelu :  IPS
Úhlopříčka (palce) :  42,5
Zobrazovací frekvence (Hz) :  60
Multimédia
Vestavěné reproduktory :  ano
Vstupy a výstupy
HDMI (počet) :  1
USB 2.0 (počet) :  1
USB Hub :  ne
VGA (počet) :  1
Napájení
Energetická třída :  G
Pohotovostní spotřeba (W) :  0,5
Spotřeba (W) :  75
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Zakřivený :  ne
Hmotnost (kg) :  7.4
Materiál :  plast
Rozměry :  969,1 × 626,6 × 217,3 mm