Držák WaveRF PK35S421V120 na stožár 35cm
Držák, na stožár, s vinklem, odsazení 35cm, výška 16cm, průměr 4,2cm, délka šroubů 12cm
Skladem K odeslání
Kód: NPOWAR0026 PN: PK35S421V120 Záruka: 26 měs.
Výrobce: WAVERF
 (100MEGA Distribution s.r.o.)
Železná 7, 619 00 Brno, Česká Republika
info@100mega.cz
www.100mega.cz
Poslat známému
WaveRF PK35S421V120
Obsahem balení je hákový šroub M12, dvě matky M12 a dvě podložky 13 mm.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Délka odsazení: 350 mm
Celková výška držáku: 200 mm
Pracovní výška držáku: 160 mm
Průměr trubky: 42 mm
Uchycení: 1 x vinkl + třmen rozteč 120 mm, na stožár max.108 mm