Switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W
Switch, 24x Gbit LAN, 2x SFP, PoE+, 802.3af/at, 250W, černý
Skladem K odeslání
Kód: NAPUBT1025 PN: ES-24-250W Záruka: 26 měs.
Výrobce: UBIQUITI
 (Ubiquiti International Holding B.V.)
Ekkersrijt 3102, Son, Nizozemsko
support@ui.com
www.ui.com
Poslat známému
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W
Jednou z největších předností tohoto switche je podpora PoE+ a pasivního PoE na každém portu. Ve výchozím nastavení EdgeSwitch automaticky detekuje 802.3af/at na připojeném zařízení, tak aby mohlo zařízení automaticky přijímat PoE. Pasivní PoE 24V je nutné ručně povolit.
  • maximální výkon PoE+ na jeden port je 34,2 W
  • maximální výkon pasivního PoE 24V na jeden port je 17 W
  • maximální výkon tohoto modelu je 250 W
Součástí balení je napájecí kabel do 230 V a montážní racková sada.
Systém EdgeMAX je neustále vylepšován, proto doporučujeme vždy používat aktuální firmware.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 24× RJ-45, 2× SFP
Přepínací kapacita: 52 Gbps
Rychlost směrování: 38,69 Mp/s
PoE: ano
Max. spotřeba energie: 250 W
Značka
Upřesnění typu :  Switch
Výrobce :  UBIQUITI
Technické detaily
Bez ventilátorů (fanless) :  ne
Homologace EN50155 :  ne
IGMP :  ano
Kapacita sběrnice (Gbps) :  52
Management :  ano
PoE vstup :  ne
PoE výstup :  802.3af/at
PoE výstup (počet) :  24
Použití v exteriéru :  ne
Použití v interiéru :  ano
Provozní teplota max. (°C) :  40
Provozní teplota min. (°C) :  -5
Provedení :  rack
Rychlost směrování (Mpps) :  38,69
Stohovatelnost :  IP stack
Vrstva OSI :  L3 static (L2+)
Displej a zobrazení
Displej :  ne
Síťová rozhraní
Gigabit LAN :  ano
LAN :  ano
Rychlost portů :  1 Gb/s
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet) :  24
RS-232 port :  ne
SFP (počet) :  2
Napájení
Napájení zařízení :  interní zdroj
Podpora PoE :  ano
Spotřeba (W) :  30
Vstupní napětí (V) :  100 - 240 (AC)
Zabezpečení
Výchozí heslo :  ubnt
Výchozí IP :  192.168.1.2
Výchozí jméno :  ubnt
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  3700
Rozměry :  485 × 44,5 × 285,6 mm