Ubiquiti POE-50-60W
PoE injektor, 50V, 1,2A, Gigabit, 60W, 2× RJ-45, včetně napájecího kabelu, černý
Skladem K odeslání
Kód: NANUBT1005 PN: POE-50-60W Záruka: 26 měs.
www.ui.com
Ubiquiti POE-50-60W Gigabitový PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 50 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku. Dva... více
Poslat známému
Ubiquiti POE-50-60W
Gigabitový PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 50 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
  • Dva gigabitové ethernetové porty
  • Nemá resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
  • Využívá napájecí páry 1, 2, 4, 5 (+) a 3, 6, 7, 8 (-)
  • Účinnost 85+ %
  • Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 60 W
Výstupní napětí a proud: 50 V DC / 1,2 A
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 10/100/1000 Mbps
Rozměry: 101 × 60 × 33 mm
Hmotnost: 192 g
Fyzické vlastnosti
Barva :  černá
Hmotnost (g) :  192
Rozměry :  101 × 60 × 33 mm