PLANET POE-171A-95
PoE injektor, Ultra PoE, 802.3bt do 95W, 1000Base-T, desktop
Skladem K odeslání
Kód: NETPLA2108 PN: POE-171A-95 Záruka: 38 měs.
Výrobce: PLANET Technology
 (Planet Technology)
11F, No. 96, Minquan Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231, Taiwan (R.O.C.)
sales@planet.com.tw
www.planet.com.tw
PLANET POE-171A-95 Jednoportový PoE injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu dle IEEE 802.3bt do příkonu až 95 W. Disponuje dvěma měděnými rozhraními 10M / 100M / 1G / 2,5G / 5GBASE-T RJ-45 pro zpracování extrémně... více
Poslat známému
PLANET POE-171A-95
Jednoportový PoE injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu dle IEEE 802.3bt do příkonu až 95 W.
End i Mid-span. Zpětně použitelný s PD IEEE 802.3af/at. Desktop nebo do šasí, externí napájecí zdroj DC 52–56 V.
PoE-171A-95 přenáší data s napájením 56 V DC přes kroucené dvojlinky jako 95W PoE injektor a připojený rozbočovač POE-172S oddělí digitální data a napájení do tří volitelných výstupů (12 V/ 19 V/ 24 V DC) se vzdáleností až 100 metrů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1000 Mbps : 1× Data input, 1× PoE (Data + Power) output
Celkový napájecí výkon: do 95 W, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: 52–56 V DC, max. 2,5 A
Provozní teplota: 0 až 50 °C
Rozměry: 94 × 70,3 × 26,2 mm
Hmotnost: 250 g
Ostatní download
Počet PoE portů :  1
Rychlost portů :  5 Gb/s
Fyzické vlastnosti
Barva :  modrá
Hmotnost (g) :  250
Hmotnost (kg) :  0.25
Rozměry :  94 × 70,3 × 26,2 mm