XtendLan XL-POES-12V2
PoE splitter, 802.3af, 100Mbit, 12V, 1.2A
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE3009 PN: XL-POES-12V2 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan XL-POES-12V2 Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu standardu 802.3af (spliter, výstup 12V/1.2A). Napětí přenášeno po vodičích 4,5 (+), 7,8 (-) nebo 1,2 (+), 3,6 (-). Protikus k libovolnému injektoru... více
Poslat známému
XtendLan XL-POES-12V2
Konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu standardu 802.3af (spliter, výstup 12V/1.2A). Napětí přenášeno po vodičích 4,5 (+), 7,8 (-) nebo 1,2 (+), 3,6 (-).
Protikus k libovolnému injektoru standardu 802.3af, výstupní stejnosměrné napětí pro libovolné zařízení 12 V, max. 1,2 A.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rychlost ethernetu: 10/100 Mbps
PoE standard: IEEE 802.3af
Výstup: 12 V (max. 1,2 A)