XtendLan ZSW09F-1214-60
Zdroj, pro analog. kamery, 12-14V DC nastavitelný, 9 portů, 5A celkem,60/90W, tavn. pojistky, skříňka
Akce
Skladem K odeslání
Kód: NETXTE2913 PN: ZSW09F-1214-60 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan ZSW09F-1214-60 Stabilizovaný napájecí zdroj pro osm spotřebičů, nastavitelné napětí DC 12-14 V, každý port max. 1 A. Celkový výstupní proud 5 A, krátkodobě 7,5 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové... více
Poslat známému
XtendLan ZSW09F-1214-60
Stabilizovaný napájecí zdroj pro osm spotřebičů, nastavitelné napětí DC 12-14 V, každý port max. 1 A. Celkový výstupní proud 5 A, krátkodobě 7,5 A. Skříňka na zeď s instalovaným PCB, kabelové průchodky. Připojení kabelů k interní svorkovnici. Ochrana proti zkratu přístrojovou pojistkou, ochrana proti přepětí. LED signalizace funkčnosti portů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 12-14 DC, regulace trimrem (naprázdno 11,75 V - 14,25 V)
Výstupní proud: 5 A
Celkový výstupní výkon: 60 W (krátkodobě 90 W)
Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí
Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 100–240 V AC (50-60 Hz)
Účinnost: min. 85% při maximální zátěži
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň
Uzemnění šasi: propojení s ochranným vodičem
Rozměry: 204 × 204 × 53 mm
Montáž: na zeď
Manuál (cz)
Ostatní download
Vstupy a výstupy
Počet výstupů :  9
Napájení
Celkový výstupní proud (A) :  5
Regulace výstupního napětí :  ano
Výstupní napětí :  12V DC